В будні дні оптика Тулузи працює з 10:00 до 17:00
У суботу з 10:00 до 16:00

Silhouette - оправи для тих хто тільки починає носити окуляри

Оправи  Silhouette відрізняються класичним  дизайном із сучасним нахилом. У лінійці окулярів Silhouette представлені різні форми та стилі, які підходять усім.

 

Сортувати по:
Фільтр
0,00 грн
3 400,00 грн

https://www.silhouette.com/en/styleshades

0,00 грн
8 935,00 грн

Створюючи бренд Silhouette, подружжя Аннеліза і Арнольд Шмід прагнули втілити в життя свій головний задум: ??розробити окуляри, в яких можна було б не тільки чудово бачити, але і виглядати. У 1964 році перша, зроблена здебільшого вручну, колекція оправ Silhouette покинула фабрику в Лінці (Австрія), щоб відправитися підкорювати серця покупців. Чуття і далекоглядність не підвели подружжя Шмід: незабаром бренд Silhouette яскравою зіркою засяяло на оптичному небосхилі.

Свого роду візитною карткою Silhouette є що з'явилася на ринку в 1999 році колекція найлегших титанових безободкових і безшарнірних конструкцій Titan Minimal Art (TMA), в якій чудово проявився властивий Silhouette дух новаторства. Національне управління США з аеронавтики офіційно визнало окуляри колекції TMA стандартним засобом корекції зору під час космічних польотів. Втім, вироби марки Silhouette воліють не лише астронавти.

Оправи і сонцезахисні окуляри цієї марки, що гарантує користувачам максимальний комфорт і свободу самовираження, давно вже стали улюбленим аксесуаром суперзірок і постійними «гостями» найзначиміших кінофестивалів, а також головних показів мод в Парижі, Мілані та Нью-Йорку.

0,00 грн
8 230,00 грн

Купити оправи Silhouette (Силует) - широкий вибір в інтернет-магазині «Оптика Тулузи»

Легкі, пластичні, практично невагомі, при цьому неймовірно міцні і зносостійкі - це далеко не все визначення, якими можна описати оправи для окулярів Silhouette. Цей бренд - унікальний в своєму роді. Його історія починається в Австрії в 1964 році з невеликої сімейної компанії. Сьогодні це один з лідируючих виробників медичних оправ і лінз для окулярів, Примітно, що весь виробничий цикл ведеться в Австрії, тут немає ніяких деталей «madeinChina». Використовується тільки запатентований обладнання та авторські технології Silhouette, тут же здійснюється і контроль якості (Австрія, г.Лінц).

Оправи Silhouette, купити які можна в Києві та інших українських містах через інтернет-магазин «Оптика Тулузи», виробляються з легкого, але дуже міцного титанового сплаву - титан-флекса. Такі вироби практично неможливо зламати, навіть якщо зігнути на 180 градусів. Для обробки заушников використовується унікальний вид пластику, який є гіпоалергенним, що важливо, особливо при тривалому носінні окулярів для зору. В результаті оправи для окулярів Silhouette виходять дуже легкими, пластичними, при цьому неймовірно міцними. Такий аксесуар буде практично непомітним на обличчі, не викличе почуття дискомфорту навіть після декількох годин безперервного використання і прослужить вірою і правдою не один рік.

Оправи Silhouette цінують і люблять у всьому світі ще й за те, що при їх виготовленні не використовуються шарніри і гвинти. Компанія Silhouette використовує унікальний метод кріплення - на втулках, і це ще один великий плюс до рівня міцності конструкції. А полікарбонатні лінзи Silhouette оснащуються особливим 12-шаровим покриттям, яке надійно оберігає оптику від механічних пошкоджень, бруду, пилу, води.