Обмін та повернення

УМОВИ ГАРАНТІЇ

СОНЦЕЗАХИСНІ ОКУЛЯРИ І ОПРАВИ

Умови гарантії на оправи і сонцезахисні окуляри надається протягом 6 місяців з моменту покупки за умови правильної експлуатації виробу.

Гарантія на окуляри не надається в разі пошкоджень, які виникли в результаті:

  • Недбалого використання.
  • Недотримання правил користування.
  • Самостійна заміна деталей, заміни частини оправи або лінз.
  • Фізичного зносу після закінчення терміну гарантії.

 

Лінзи, АКСЕСУАРИ І ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ

На м'які контактні лінзи, аксесуари до них і засоби по догляду (розчини і зволожуючі краплі) гарантія не надається.

При виявленні виробничого браку виріб буде відправлено на експертизу. У разі підтвердження браку, буде виготовлений або обмін товару, або повернення грошових коштів. Лінза (лінзи) повинна бути повернута в контейнері з розчином і з блістером, в якому вона перебувала на момент покупки. У цьому випадку повернення здійснюється протягом 14 днів з дня покупки товару.

Претензії, що стосуються можливого браку і повернення лінзи, приймаються від покупців, у яких є рецепт на покупку цих контактних лінз. Крім цього покупець не є «новачком» і раніше вже користувався цим типом кл. Це правило поширюється і на кольорові лінзи.

 

Ми намагаємося зробити повернення товару максимально швидким і зручним

 

ПОВЕРНЕННЯ СОНЦЕЗАХИСНИХ ОКУЛЯРІВ

Ви можете повернути сонцезахисні окуляри протягом 14 календарних днів з моменту придбання, якщо вони в тому ж стані і в упаковці, що і на момент покупки (без пошкоджень, подряпин і відколів).

Для повернення вам необхідно пред'явити оригінал чеку (без оригіналу чека повернення товару здійснений не буде!), А також сам виріб з усіма комплектуючими, якщо такі були на момент покупки. Для отримання детальних інструкцій слід звернутися за тел: 380 44 276 78 59, 0508131913(вайбер) або прийти до Оптики Тулузи.

 

ПОВЕРНЕННЯ ОПРАВИ

Ви можете повернути оправу протягом 14 календарних днів з моменту придбання, якщо вона знаходиться в первісному вигляді без пошкоджень, подряпин і відколів, з усіма комплектуючими і якщо в неї не були встановлені лінзи.

Для повернення необхідно пред'явити оригінал чеку (без оригіналу чека повернення товару здійснений не буде!), А також сам виріб з усіма комплектуючими, якщо такі були на момент покупки. Для отримання детальних інструкцій слід звернутися за тел: 380 44 276 78 59 або прийти до Оптики Тулузи.

 

ПОВЕРНЕННЯ МЯГКИХ КОНТАКТНИХ ЛІНЗ, АКСЕССУАРОВ ДО НИХ, РОЗЧИНІВ І зволожуючих КРАПЕЛЬ

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 року про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» та Наказу МОЗ України №360 від 19.07.2005 року (пункт 16): Контактні лінзи, засоби догляду за ними і розчини, належать до лікарських засобів і предметів санітарії та гігієни, тому поверненню та обміну не підлягають.

 

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ПРИ ОТРИМАННЯ

При отриманні товару уважно перевіряйте вміст вашого замовлення. Ви можете відмовитися від замовлення або його частини безпосередньо в момент отримання, якщо товар не відповідає замовленому. Товар може бути повернений тільки в своїй неушкодженою оригінальній упаковці.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій Україні
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину